Yhteys

Ota yhteyttä

Myynti ja asiakasyhteydet

Meiju Hiitola
050 5522 488
meiju.hiitola@riima.fi

Toimipisteet

Tehtaantie 37 A 3 // 60100 Seinäjoki
Teollisuustie 5 // 62100 Lapua

info@riima.fi

Palvelemme ma-pe 8-17

Pyydä tarjous

Riimalaiset

Meiju

Myyntipäällikkö
Meiju Hiitola

050 5522 488
meiju.hiitola@riima.fi

Tomi

Asiakkuuspäällikkö, Web AD
Tomi Kauhajärvi

050 349 5957
tomi.kauhajarvi@riima.fi

Susanna

Digimarkkinointi
Susanna Sandberg

050 300 1288
susanna.sandberg@riima.fi

Nico

Web-kehittäjä
Nico Hellsten

040 966 5613
nico.hellsten@riima.fi

Mika

Graafinen suunnittelija
Mika Hakala

050 329 3129
mika.hakala@riima.fi

Esa Mäkelä

Web-kehittäjä
Esa Mäkelä

050 500 4608
esa.makela@riima.fi

Seija Skarr

Graafinen suunnittelija
Seija Skarr

040 586 5873
seija.skarr@riima.fi

Juha Lemponen

CEO, myynti
Juha Lemponen

050 446 0030
juha.lemponen@riima.fi

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus

Y-tunnus: 1033426-6
Verkkolaskuosoite: 003710334266
OVT-tunnus: 003710334266
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
Laskujen vastaanotto sähköpostilla: 10334266@scan.netvisor.fi

Paperilaskut

Mainostoimisto Riima Oy / 10334266
PL 100 80020
Kollektor Scan

Pyydä tarjous

Täytä tiedot, niin olemme teihin yhteyksissä.